13 43 06 221

Aktualności

[10. 05. 2019] Trwa aktualizacja strony
Informujemy o aktualizacji, modernizacji i naprawie strony www. Prace mają na celu aktualizację danych oraz poprawę działania serwisu.

[05. 04. 2019] TELEWIZJA JAMBOX HD
Telewizja HD po światłowodzie to bezkompromisowa jakość obrazu. W telewizji kablowej JAMBOX każdy kanał HD emitowany jest w możliwie najlepszej jakości, nie modyfikując sygnału od nadawcy.

[15. 07. 2017] Światło już jest!
Sukcesywnie wzrasta liczba klientów podłączonych po światłowodzie. Zainteresowanych podłączeniem zapraszamy do wypełnienia formularza zgłoszeniowego lub kontakt z naszym biurem obsługi Klienta.

[05. 08. 2016] Budowa sieci FFTH
Miło nam Państwa poinformować, że budowa sieci światłowodowej jest rozpoczęta.

[05. 08. 2016] Modernizacja i rozbudowa - BARYCZ
Aktualnie na terenie miejscowości Barycz prowadzone są prace modernizacyjne. Wykonane prace zwiększyły wydajność sieci. Został oddany nowy Punkt Dostępowy w technologii MIMO 300 Mbps. Kilku klientów w obrębie tego punktu zostało przepiętych. Prace trwają.

[17. 02. 2016] Aktualizacja strony.
Trwa przebudowa strony internetowej naszej firmy. Cała aktualizacja prowadzona jest online. Niektóre podstrony są jeszcze w budowie. Sukcesywnie będą one uzupełniane. Zapraszamy odwiedzania naszej witryny.

[12. 02. 2016] Telewizja HD przez FFTH
Miło nam poinformować, że wykonane testy telewizji przebiegły pomyślnie. Liczymy, że niebawem uda się nam uruchomić pierwszego klienta. Wstępnie usługa powinna być dostępna w kwietniu bieżącego roku.

[12. 02. 2016] FiberMAX
Prace nad budową sieci światłowodowej w toku. Niebawem uruchomienie pierwszych klientów.

[11. 11. 2015] Nowa jakość obsługi!
W odpowiedzi na Państwa sugestie uruchomiliśmy rozbudowany system obsługi klienta, w celu podwyższenia świadczonych usług. Dzwoniąc na numery 134306221, 606905752, 606905716 dodzwonicie się Państwo na centralę telefoniczną, która w łatwy i szybki sposób przekieruje Państwa połączenie do odpowiedniego konsultanta. Możliwe jest wybranie tylko 4 opcji: 1. Biuro Obsługi Klienta, 2. Serwis Sieci, 3. Salon i Serwis Komputerowy, 4. FAX.

[11. 11. 2015] Komunikaty SMS
Informujemy iż uruchomiliśmy własny serwer SMS. Komunikaty będą wysyłane naprzemiennie poprzez dwa numery serwisowe. Dotychczas były one wysyłane z różnych, przypadkowych numerów. Pomoże to Państwu szybko zweryfikować nadawcę komunikatów SMS (są to numery - 606905752, 606905716). Na komunikaty nie należy odpowiadać. Odpowiedzi są rejestrowane jednak nie odczytywane. Skontaktować możecie się Państwo z nami za pośrednictwem strony www, panelu klienta, poczty elektronicznej lub nowo uruchomionej infolinii pracującej pod numerami 134306221, 606905752, 606905716.

[11. 11. 2015] Powrót strony cybermax.pl!
Po chwilowej przerwie dostępności serwisu www wracamy na Państwa ekrany. Powodem było wyłączenie jednego z serwerów w celu przeprowadzenia prac archiwizacyjno-konserwacyjnych. Strona chwilowo uruchomiona jest z kopii. W przeciągu kilku dni powinna pojawić się aktualna strona. Jednakże dodamy, iż wszystkie serwisy związane z obsługą klienta działały (Panel Klienta znajdujący się pod adresem: http://panel.cybermax.pl, Poczta Elektroniczna http://poczta.cybermax.pl) czy serwer SMS.

[27. 03. 2015] Wymiana sprzętu.
Kolejne planowane prace zostały wykonane. Wymiana radiolinii Domaradz - Lutcza, oraz samego punktu dostępowego w Lutczy. Zastosowana radiolinia jest nowym rozwiązaniem w sieci. Jednak pierwsze testy bardzo dobrze rokują na dalsze wykorzystanie podobnych urządzeń. Natomiast zastosowany punkt dostępowy pracuje w technologi 802.11n 5GHz MIMO 300Mbps. Przeprowadzone na miejscu testy dały pozytywne wyniki.

[13. 03. 2015] Marcowe modernizacje
Pierwsze słoneczne dni zostały spędzone w terenie. Zmodernizowaliśmy przekaźniki w Wesołej i Golcowej. Czekamy teraz na kolejne słoneczne dni. Prace zaplanowane, sprzęt przygotowany i skonfigurowany.

[13. 03. 2015] Aktualizacja strony
Zaktualizowano dział - Telefon. Dodano cenniki pakietów oraz usług dodatkowych. Usługa ta cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem naszych klientów. Usługa jest ciągle rozwijana i poszerzana o nowe rozwiązania. Zapraszamy do zapoznania się z najlepszym i najtańszym rozwiązaniem usługi VoIP - telefonii cyfrowej.

[07. 11. 2014] Modernizacje!
Przed sezonem zimowym wykonujemy bardzo dużo modernizacji. Sezon zimowy utrudnia niestety prace na wysokościach. W tym roku staramy się zaskoczyć Zimę. Codziennie prowadzone są prace na całej sieci. Ostatnimi dniami zmodernizowane zostały przekaźniki w Baryczy, Domaradzu na Działkach i Lutczy. Od kilku dni prace modernizacyjne prowadzone są w miejscowości Godowa. Planowane zakończenie prac w tej miejscowości planujemy na 12.11.2014. Jednak liczymy na to, że pogoda będzie nam sprzyjała i pozwoli jeszcze na wykonanie kilku zaplanowanych prac w dobrych warunkach. Na sam efekt prowadzonych działań, niekiedy trzeba poczekać kilka - kilkanaście dni, ponieważ priorytetem w tym momencie jest techniczne wykonanie prac w terenie. Przy wolnych chwilach i gorszej pogodzie prace zostaną zakończone od strony programistycznej (uruchamianiu specjalnych mechanizmów czy przepinaniu zdalnie klientów, do nowych wydajniejszych punktów dostępowych)

[24. 10. 2014] Nowa usługa w sieci CyberMax.pl
Od dawna można było korzystać z poczty elektronicznej w domenie nazwa@cybermax.pl, którą każdy klient otrzymał podczas pierwszej instalacji Internetu. Jednak zawsze trzeba było korzystać z zewnętrznego programu pocztowego. Teraz został uruchomiony specjalny serwis www poczty elektronicznej. Można szybko i łatwo zalogować się do swojej poczty wpisując w okno przeglądarki adres http://poczta.cybermax.pl lub na najechać kursorem na zakładkę Klienci, następnie Poczta (aktualizacja strony 24.10.2014) na stronie Internetowej naszej firmy.

[11. 10. 2014] Strzyżów w zasięgu!
W dniu wczorajszym tj. 11.10.2014 uruchomiliśmy pierwszy przekaźnik w Strzyżowie. Do końca roku w planach jest uruchomienie kolejnych 5 w Strzyżowie i okolicach. Jeśli już jesteś ze Strzyżowa to zapytaj o najlepszą ofertę dostępu do Internetu jak i telefonii cyfrowej - tel. 13 43 06 221. Nie zwlekaj !!!

[04. 10. 2014] Uruchomianie nowego łącza!
Pragniemy poinformować naszych stałych użytkowników o uruchomieniu nowego głównego łączą do Internetu. Ostatnimi czasy borykaliśmy się z awariami głównego łącza co przekładało się na krótkie nieoczekiwane przerwy. Jednak 29 września uruchomione zostało łącze BGP, które łączy nas z dwoma niezależnymi dostawcami Internetu (ORANGE, NETIA) jak i punktem wymiany ruchu (TPIX). Uruchomienie nowego łącza przełoży się przede wszystkim zwiększenie niezawodności głównego łącza oraz polepszeniu jakości usług w naszej sieci.

[04. 10. 2014] CyberFon - nowa usługa w sieci.
Telefon oparty o technologię VoIP! Czym różni się nasz usługa od innych? Przede wszystkim wysoką jakością rozmów. W porównaniu do do innych firm nie kompresujemy dźwięku co przekłada się na najwyższą jakość usługi. Grupa klientów, która już korzysta z usługi CyberFon bardzo chwali jakość połączeń, niektórzy twierdzą, że jest ona lepsza niż przy zwykłej anologowej linii telefonicznej. Co jeszcze przemawia za naszą usługą? Przygotowania specjalna oferta tylko dla klientów naszej sieci. Pojawi się ona w najbliższym czasie na naszej stronie. A już teraz możesz uzyskać bliższych informacje poprzez usługę eBOK (http://panel.cybermax.pl) lub Biurze Obsługi Klienta oraz pod numerem telefonu VoIP: 13 43 06 221 (pn-pt, 8:00-16:00).

[15. 06. 2014] Modernizacja zakończona!
Wymiana głównego routera, która miała miejsce 16.06.2014 o godzinie 13:30 zakończyła się powodzeniem. Niemniej jednak od dnia wymiany prace trwały jeszcze przez 3 dni. Pierwszego dnia wiązało się to z dłuższą przerwą. Na dzień dzisiejszy możemy pochwalić się ultra wydajną maszyną - ERICSSON (Redback)- SmartEdge SE100, który potrafi obsłużyć do 24 tysięcy użytkowników jednocześnie korzystających z sieci. Tak zaawansowanego rozwiązania na pewno nie znajdziecie u żadnego dostawcy działającego na naszym terenie. Wszystkie przeprowadzone od roku prace modernizacyjne i wprowadzone najnowocześniejsze rozwiązania pozwalają nam stwierdzić, że jesteśmy najnowocześniejszą siecią działającą w naszym rejonie. Każdy klient powinien zauważyć różnicę w działaniu naszej sieci. Pozdrawia, zespół sieci CYBERMAX S.C.

[12. 01. 2014] Modernizacja szkieletu sieci.
W piątek tj. 10.01.2014r. odbyła się modernizacja szkieletu sieci obejmująca kilka miejscowości. (Blizne, Jasienica Rosielna, Wola Komborska, Wola Jasienicka, Stara Wieś, Izdebki). Modernizacja miała na celu polepszenie wydajności pracy rdzenia sieci. Zastosowane rozwiązanie techniczne jest bardzo nowoczesne a zarazem wydajne i skalowalne tj. bez potrzeby wymiany sprzętu będziemy w stanie zwiększyć wydajność rdzenia sieci.

[15. 11. 2013] Super nowoczesna sieć już dostępna!
Super nowoczesna, hiper wydaja sieć już dostępna! Dzięki realizacji projektu - pt. "Budowa dedykowanej infrastruktury dostępowej, w celu likwidacji „białych plam” w dostępie do szerokopasmowego Internetu na terenach wiejskich powiatów brzozowskiego i strzyżowskiego." Finansowanego w ramach Działania 8.4 Zapewnienie dostępu do Internetu na etapie „ostatniej mili”, Programu Innowacyjna Gospodarka. Miło nam Państwa poinformować, że etap II budowy sieci został zakończony. Realizowany jest już etap III gdzie cała sieć zostaje spinana w całość i uruchamiana. Powstają również nowe nowoczesne przekaźniki. Które będą na bieżąco uruchamiane i wpinane w wydajny rdzeń sieci. Podsumowanie prac już niedługo dostępne na naszej stronie.

[25. 02. 2013] PRZYŚPIESZAMY !!!
Pragniemy poinformować naszych stałych użytkowników o zwiększeniu przepustowości w sieci CyberMax.pl. Zwiększylismy prędkości wszystkim użytkownikom, które posiadąły stare taryfy, jak również miają podpisaną umowę na wcześniejszych warunkach. A to wszystko dla zadowolenia naszych stałych klienów. Pragniemy również poinformować o dużych zmianach i modernizacjach sieci w bieżącym roku.

[25. 02. 2013] AWARIA SIECI
Informujemy, że awaria 24.02.2013 tj. niedziela została usunięta w tym samym dniu między godziną 10 a 14. Powodem awarii była niepoprawnie działająca radiolinia. Bardzo przepraszamy za utrudnienia.

[04. 02. 2013] Nowy przekaźnik w GWOŹNICY
Nowy punkt dostępowy pokrywający swym zasięgiem Gwoźnicę Dolną i Górną już uruchomiony. Przekaźnik pracuje oczywiście w najnowszym standardzie 802.11n! W chwili obecnej planowane są kolejne punkty dostępowe. W celu zwiększenia pokrycia tych miejscowości. Zapraszamy do skorzystania za naszych usług. Informujemy również iż istnieje możliwości przetestowania jakości naszych usług. W tym celu prosimy o kontakt na biuro@cybermax.pl lub kontakt telefoniczny 13 43 06 221.

[11. 12. 2012] Przebudowa sieci.
Miło nam poinformować, że przebudowano połączenia w celu zwiększenia wydajnośći dla całej miejscowości GOLCOWA. Wybudowaliśmy również dwa nowe punkty dostępowe jak i zmodernizowano aktualne w celu zwiększenia zasięgu oraz wydajności. Klienci w zasięgu tych punktów przepinani będą sukcesywnie.

[11. 12. 2012] Modernizacja
Podczas prac modernizacyjnych wymieniono radiolinię do BARYCZY co zwiększło wydajność na tym linku.

[24. 11. 2012] Poprawwa wydajności
W dniach 23-24.11.2012 pracowaliśmy nad poprawą wydajności linku Domaradz Gmina. Parametry linku to 150Mbps full duplex.

[05. 10. 2012] Nowe przekaźniki
Miło nam państwa poinformować o nowych przekaźniku w Izdebkach oraz Gwoźnicy pracujących w najnowszym dostępnym standardzie 802.11N do 300Mbps!

[05. 10. 2012] Modernizacja sieci
W dniu wczorajszym została przeprowadzona modernizacja sieci na obrębie Godowa, Lutcza, Żyznów. Zmodernizowano główny węzeł sieci. Następne prace będą obejmować przekaźniki w Lutczy i Godowej.

[12. 07. 2012] Nowy przekaźnik
Kolejny przekaźnik naszej sieci w miejscowości Izdebki pracujący w najnowszej dostępnej technologii 802.11n do 300Mbps!

[10. 06. 2012] Nowy przekaźnik
Miło nam poinformować o nowym przekaźniku w Bliznem. Zlokalizowany na szkole, w najnowszej dostępnej technologii 802.11n.

[26. 05. 2012] PRZERWA TECHNICZNA
W dniu 28.05.2012r. około godziny 11:00 planowana przerwa techniczna na obszarze miejscowości Domaradz i Golcowa. Przerwa ma trwać około jednej godziny. Przedmiotem prac będzie wymiana radiolinii na odcinku Sucha Góra -> Domaradz.

[17. 05. 2012] Promocja
Odsłona nowej szaty graficznej strony CyberMax S.C. Nowa wizytówka firmy jest zapowiedzią nowej oferty.

[17. 05. 2012] Modernizacja sieci
Wymiana radiolinii na odcinku Domaradz Zatyle -> Golcowa Różanka. Modernizacja ma na celu poprawienie stabilności i prędkości połączenia a docelowo zwiększenie prędkości Internetu dla klienta końcowego w najbliższym czasie.

[06. 12. 2011] Modernizacja sieci
Przepraszamy za przerwę podczas modernizacji radiolinii Jasienica -> Wola Jasienicka.

[03. 12. 2011] Golcowa
Mimo trudnych warunków pogodowych udało się wymienić radiolinię Domaradz -> Golcowa.

[14. 11. 2011] Modernizacja
Modernizacja punktu dostępowego znajdującego się na maszcie gminy w Domaradzu. Prace trwają nadal.