13 43 06 221

CyberMax S.C. to:

Firma prawnie działa od maja 2004 roku. Jest to dość młoda ale dynamicznie rozwijająca się działalność. Jednak pierwsze swe kroki stawiała już w 2001 roku gdzie zbudowana została mała składająca się z 8 użytkowników amatorska siec komputerowa. Było to połączenie sieci bezprzewodowej i kablowej. Rozwiązanie bezprzewodowe było w tamtych czasach pionierskie i niezwykle kosztowne. Ale chęć dostępu do sieci nie powstrzymała zapaleńców.Dziś jest to duża pokrywająca swym zasięgiem kilkanaście miejscowości, obsługująca kilkaset użytkowników sieć bezprzewodowa Świadcząca swe usługi na najwyższym poziomie.


Nie prowadzimy jednak samej działalności telekomunikacyjnej. Doświadczenie zawodowe, zaufanie klientów jak i wymogi rynku IT pozwalają nam na prowadzenie innych usług informatycznych. Do każdej podejmowanej się przez nas pracy podchodzimy zawsze profesjonalnie.Sieć cybermax.pl jest nowoczesną siecią działającą na terenie powiatu brzozowskiego, krośnieńskiego i strzyżowskiego. Strona stanowi integralną część systemu który wykorzystywany jest do komunikacji, informacji oraz pomocy technicznej naszym użytkownikom. Jest ona również formą reklamy naszej firmy.W dzisiejszych czasach ciężko wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez dostępu do sieci.


Internet jest jedną z najważniejszych i najszybszych form dostępu do informacji, komunikacji i reklamy. Decydując się na wybór dostawcy Internetu musimy wziąć pod uwagę kilka istotnych rzeczy. Jakość, szybkość i stabilność działania, dostęp do szybkiej i wykwalifikowanej grupy informatyków pracujących w pomocy technicznej. Z doświadczenia wiemy, że najczęstszą przyczyną problemów z dostępem do Internetu nie jest awaria sieci ale często wina oprogramowania czy sprzętu komputerowego. Wykwalifikowani informatycy są zawsze do Państwa dyspozycji. Oferowane na rynku rozwiązania często stanowią doskonale przygotowaną reklamę. Drugorzędną sprawą staje się zrozumienie Twoich potrzeb. Ale czy to nie najważniejsze ?


Cybermax.pl zawsze stara się zrozumieć Twoje potrzeby i dostarczyć Ci usługę jakiej naprawdę potrzebujesz.


Aby dowiedzieć się, czy w Twojej miejscowości możliwe jest skorzystanie z naszych usług, zadzwoń pod numer telefonu 606 905 752 i porozmawiaj z naszym pracownikiem

Dane teleadresowe:

CYBERMAX S.C.
Jasienica Rosielna 253
36-220 Jasienica Rosielna

NIP: 686-168-47-30
woj. podkarpackie
biuro@cybermax.pl


Siedziba firmy:

36-220 Jasienica Rosielna 253

Biuro otwarte od pon do pt w godz. 8:00 - 16:00
Zapraszamy!

Telefony kontaktowe:
VoIP: (13) 43 06 221

Telefony komórkowe:
606 905 752
606 905 716